Usługi PEST CONTROL (DDD)
Zapraszamy do kontaktu:
 

office@nanohope.eu

+48 799 049 133

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu PEST CONTROL (usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji pomieszczeń i przestrzeni otwartych). W zależności od indywidualnych potrzeb klienta oferujemy:

1. Dezynsekcję:
– zwalczanie szkodników latających i biegających dla podmiotów o wszystkich profilach produkcyjnych i usługowych ze szczególnym uwzględnieniem obszaru przemysłu spożywczego
– zwalczanie insektów w budynkach, magazynach oraz na terenie otwartym (w określonych porach roku)
– stosowanie metod w zależności od specyfiki obszaru: mechanicznych, fizycznych, chemicznych i biologicznych (szczególnie wyspecjalizowane są metody fizyczne m.in. wymrażanie czyli metoda crio do likwidacji np. mrówek w trudno dostępnych miejscach tj. serwerownie)

2. Deratyzację:
– zwalczanie gryzoni metodami fizycznymi i chemicznymi w budynkach oraz terenie otwartym: chemiczna polega na stosowaniu preparatów biobójczych w różnej postaci, fizyczna (niechemiczna) polega na wykorzystaniu wszelkiego rodzaju pułapek – karmników deratyzacyjnych, chwytaczy żywo-łownych, pułapek sprężynowych oraz lepów z podziałem na myszy i szczury
– zabezpieczenie całych obiektów trzema strefami wraz z ze stosowną dokumentacją (plany obiektu, schemat rozmieszczenia poszczególnych pułapek z podziałem na rodzaje, zestawieniem aktywności i zużyciem preparatów)
– zabezpieczenie obiektów przed aktywnością ptaków metodami mechanicznymi (odstraszacze, kolce, sieci zabezpieczające)
– zwalczanie kun, łasic i kretów
– odstraszanie i odławianie kotów i psów
3. Dezynfekcję:

– wysokospecjalistyczne usługi poparte wieloletnim  doświadczeniem oraz wieloma pozytywnymi opiniami klientów.
Wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami.
 
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chętnie porozmawiamy, doradzimy oraz odpowiemy na Państwa zapytania. 
Zapraszamy do kontaktu:
 

office@nanohope.eu

+48 799 049 133

 

 
 
NANO HOPE= WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, BEZPIECZEŃSTWO, INNOWACJA